• PORADENSTVÍ

  PORADENSTVÍ

  Šíře námi poskytovaných služeb v oblasti podnikatelského poradenství je vedena snahou o poskytování komplexních služeb ve všech hlavních oblastech spojených se zahájením a rozvojem podnikání našich klientů.

  Chci vědět více

 • VZDĚLÁVÁNÍ

  VZDĚLÁVÁNÍ

  Naše společnost realizuje vzdělávací projekty zaměřené na rozvoj osobnostních, manažerských, ale i odborných a profesních znalostí a dovedností. Dále poskytujeme konzultační a implementační služby v oblasti řízení lidských zdrojů.

  Chci vědět více

 • ZADÁVACÍ A VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

  ZADÁVACÍ A VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

  Poskytuje komplexní poradenský a organizační servis v oblasti veřejných zakázek. Této oblasti se věnujeme jak v oblasti zadavatelské činnosti, tak v oblasti poradenství uchazečům při jejich účasti v zadávacím řízení.

  Chci vědět více

Kariéra

V současné době hledáme kandidáty na následující pozice:

V případě zájmu zašlete svůj životopis s průvodním dopisem na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Odesláním Vašeho životopisu a dalších souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu firmy AVAJO Company s.r.o. v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých svých osobních údajů, které poskytujete prostřednictvím zaslaného e-mailu, přiložených dokumentů či formou osobního pohovoru. Tyto údaje poskytujete společnosti AVAJO Company s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování externí spolupráce a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich poskytnutí.

Odesláním Vašeho životopisu a dalších souvisejících dokumentů na e-mailovou adresu firmy AVAJO Company s.r.o. zároveň udělujete společnosti AVAJO Company s.r.o. výslovný souhlas k ověření veškerých informací a údajů uvedených v životopise a dalších souvisejících dokumentech.